ANRX coin nedir? ANRX coin yorum ve geleceği 2022! ANRX hangi borsada, nasıl alınır?

ANRX coin nedir? ANRX coin yorum ve geleceği 2022! ANRX hangi borsada, nasıl alınır? AnRKey X, kullanıcıların sermaye seviyelerine bakılmaksızın büyük ödüller kazanabilecekleri bir seviye oyun alanı yaratmaya çalışır. Bu amaçla tüm oyun ve kriptografik altyapıyı modelleyerek adil bir piyasa sağlamakta, farklı finansal ve teknolojik bileşenler ile Oyun ve Finans Teorileri kapsamlı bir şekilde incelemekte.

haber Merkezi
haber Merkezi Tüm Haberleri

Dijital para birimlerini düşünüyorsanız, AnRKey X'e yatırım yapmayı düşünün. Para birimine uzun vadeli bir yatırım son derece faydalı olabilir. Ve her şey yolunda giderse, önümüzdeki birkaç yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması bekleniyor.

ANRX coin nedir?

AnRKey X, tüm katılımcıları $ANRX tokeni aracılığıyla gerçek para kazanmaya teşvik ederek, dünya çapında milyarlarca oyuncuya, yarattıkları değeri ilk kez paylaşmaları için yetki vermeyi amaçlıyor. AnRKey X'i merkezi olmayan bir oyun sosyal ağı olarak düşünebilirsiniz.

Katılımcılar, sadece oyun oynayarak, NFT kurarak, takas ederek ve stake yaparak AnRKey X'in sosyal oyun ekonomisinin sahibi olurlar ve ayrıca oyunlardan elde edilen $ANRX birikiminden para kazanırlar. Kullanıcılar yalnızca ödül kazanmakla kalmaz, aynı zamanda işbirlikçi, rekabetçi ve kazanan oyunlar aracılığıyla zaman içinde ödüllerinin ($ANRX) değerini de artırır.

AnRKey X'in misyonu, büyüyen kullanıcı topluluğumuzun sahip olduğu ve yönettiği bir ekosistem oluşturmaktır. Bu, tüm katılımcılar için oyun yoluyla gelirlerini korumak ve artırmak için demokratik haklar ve en büyük fayda sağlar. AnRKey X, oyunu merkezden dağıtarak ve oyun içi NFT öğelerini kullanarak, ana akım benimseme için mükemmel olan çekici ve karlı bir ekosistem yaratır.

Token $ANRX

$ANRX tokeni (aka arcade tokenu), ödüllerin ve mülkiyetin toplanmasına yönelik faaliyetleri teşvik eden gDEX Protokolünün temel ekonomik birimidir. Kullanıcılar, dijital varlıkların üretimi ve kullanımı yoluyla katılabilecekleri ve gelirlerini artırabilecekleri demokratik bir ekonomide ilk kez paydaş olurlar.

$ANRX, bu varlıklar için bir değişim aracıdır, belirteçler için fayda değeri yaratırken aynı zamanda değerlemeleri için bir vekil görevi görür. Aynı zamanda, $ANRX, tokenize edilmiş mal ve hizmetlerin üretimi ve kullanımı için bir ödül değeri artırıcı olarak kullanılır. Kriptoparaların mülkiyeti, $ANRX aracılığıyla işbirlikçi bir şekilde elde edilir ve ekosistem kullanıcıları arasında adil bir şekilde dağıtılır.

 AnRKey X Merkezi Olmayan Finansal Oyun Platformunda şeffaf ve adil mülkiyeti kolaylaştırmak için $ANRX tokeni şu anda yalnızca beş benzersiz yardımcı programı yerine getiriyor:

Değişim Aracı: $ANRX, ekosistemimizde Web3'ün "arcade tokenu" olarak hizmet eder ve yalnızca kullanıcılar tarafından işlemler için kullanılır (harcama ve kazanma)

DBV sürücüsü: $ANRX, gerçek ve doğru para birimi fiyatları veren ve ekonomiye gerçek zamanlı ödül değeri sağlayan türetilmiş temel değer modelimizin bir temsilidir.

Yönetim: $ANRX belirteci, kullanıcıların gDEX Protokolünün yönetimini ve ekonomideki önemli kararları etkilemesine olanak tanır.

Staking: $ANRX, ödüller, ürün ve hizmet olarak oyunlar, gDEX Protokolü gelirinin bölünmesi ve yönetişim üzerindeki etkisi, böylece dolaşımdaki token arzını azaltmak için stake edilebilir.

Promosyon: $ANRX, gelir ve mülkiyet kazanarak kullanıcı katılımını teşvik eder ve oyun ve NFT geliştiricilerini teşvik ederek, yaratımlarının kullanılabilir hale geldikçe paraya çevrilmesine olanak tanır.

Bu hedeflerin kombinasyonu, istikrarlı bir sistem sağlayacak ve $ANRX'in değerini artıracaktır.

AnRKey X Fiyat Tahmini 2021
AnRKey X'in mevcut fiyat aralığı birçok yatırımcının ilgisini çekebilir ve bu nedenle, aşağıdaki gereksinimler karşılanırsa, finansal kurumlarla önemli bir işbirliği ile $ANRX 2021 yılına kadar 0.14 $'a ulaşabilir. 2021 için ortalama 0.13 $ fiyatla, en son fiyat trendini geçebilir yeni zirvelere ulaşmak için. Fiyat etiketi, kripto piyasası 2021 yolunda başka bir yükseliş eğilimi görebileceğinden değişebilir.

AnRKey X Fiyat Tahmini 2022
Görünüşe göre 2022 yılına kadar AnRKey X ($ANRX) fiyatları önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine benzer bir seviyeye ulaşacak. 2022 yılına kadar ortalama 0,19 dolar fiyat bekleyebiliriz. Her şey yolunda giderse, AnRKey X'in maksimum fiyatının 2022'de 0,22 $'a kadar çıkabileceğini tahmin etmiştik. Tabii ki, piyasanın uzun bir boğa koşusunun ardından düşme ihtimali var ve kripto para piyasası için normal.

AnRKey X Fiyat Tahmini 2023
2023'te, diğer önemli blok zinciri ağları arasında daha fazla benimseme ve ortaklıklarla, AnRKey X'in fiyatı fırlayacak, maksimum ticaret fiyatı 2023'te 0,32 dolara ulaşabilir. Bu şekilde devam edersek fiyat aralıkları çok moda olacak. Her şey yolunda giderse, 2023 için ortalama 0,30 ABD Doları, maksimum 0,32 ABD Doları fiyat bekleyebiliriz.

$ANRX Fiyat Tahmini 2024
Kripto piyasasının yeni bir çağa girmek üzere olduğuna dair işaretler var. Para biriminin çok daha fazla dikkat çekeceğine dair hala iyimserlik olduğu için, $ANRX'in fiyatı için uzun vadeli fiyat tahmininin artacağı kesin. 2024 yılı, ortalama 0,43 ABD doları fiyat ve 0,42 ABD doları minimum fiyat değeri ile sona erebilir. Maksimum fiyatın 0,50$ civarında işlem görmesi bekleniyor.

$ANRX Fiyat Tahmini 2025
Uzun vadeli AnRKey X fiyat tahminleri için temel analiz esastır. Endüstri faydaları açısından, yerel belirteç birkaç tane sunar. Dijital ekonominin özerkliği onu ideal kılıyor. DAPP'ler ve sabit paralar geliştikçe, ağ rekabetçi programlanabilir ödeme, lojistik ve depolama seçenekleri sunar. Fikre daha fazla yatırımcı çekilirse, $ANRX'in ortalama fiyatının 2025 yılına kadar yaklaşık 0,64 $'a yükselmesi ihtimali var.

AnRKey X Fiyat Tahmini 2026
Volatilite kripto para piyasasını yönlendirir. Bugün, tahmin etmek ve mevcut fiyatları takip etmek kolay değil. Birçok kripto analisti bu konuda devreye giriyor. Belirtilen yıllar için fiyat tahminleri doğrudur. Kripto tüketicileri hala kripto yasakları ve yeni kısıtlamalar konusunda endişeli. Piyasa 2026'da iyi bir boğa koşusu görürse AnRKey X fiyatı 1,09 doları geçebilir. Uzun vadeli yatırımcılar tarafından tutulması beklendiği için, 2026 için ortalama fiyatı 0,94 dolar civarında olacak.

$ANRX Fiyat Tahmini 2027
Bu para birimine sorunsuz bir yaklaşım birçok web sitesinde ve forumda bulunabilir. Bu tahmin platformunun görüşüne göre, AnRKey X çok uzun bir süre mevcut fiyatında sabit kalacak. 2027 yılına kadar, $ANRX'in maksimum 1,59 $ değerinde olması bekleniyor. Piyasa yükselişe geçerse minimum fiyat 1,29 dolara kadar çıkabilir.

AnRKey X Fiyat Tahmini 2028
$ANRX'in büyük bir potansiyeli var, belirli işbirlikleri ve yeniliklerle kullanıcı sayısını ve kabulü artırabilir. Piyasa AnRKey X'e yatırım yapmaya odaklanırsa, fiyat çok daha yükselebilir. 2028 yılına kadar maksimum 2,26 $ değerine ulaşabilir. Piyasa düşerse $ANRX'in biraz dönmesi bekleniyor. 2028 yılı, minimum 1,94 dolar ve maksimum 2,26 dolar olmak üzere ortalama 2,01 dolar fiyatla sona erebilir.

$ANRX Fiyat Tahmini 2029
$ANRX daha iyi bir seçenek olarak görülecek ve devasa toplulukla birlikte AnRKey X fiyatı yeni zirvelere ulaşacak. Özellikle piyasa her zamankinden daha fazla yükseliş VEYA düşüş eğilimindeyse, fiyat dalgalanmalarını tahmin etmek zordur. 2029 yılı için AnRKey X'in fiyatı neredeyse 2,84$ olacak. Alabileceğimiz maksimum fiyat 3,43 dolar. 2029 yılı sonunda AnRKey X ortalama fiyat tahmini 2,92 dolar civarında olabilir. Kripto piyasası tarafından tanımlanan aralıkta büyük bir fiyat cirosu bekleniyor.

$ANRX Fiyat Tahmini 2030
AnRKey X değeri, ağ geliştiricileri ve topluluk yatırımcılarının çabaları nedeniyle artacaktır. Bu nedenle, 2030 yılı için hesaplanan fiyat boğadır. Analistlere göre, $ANRX'in 2030'un sonunda 4,93 $'lık maksimum fiyat seviyesine ulaşması bekleniyordu. Öte yandan, AnRKey X'in geleceğinin nihayetinde büyüyeceği konusunda oldukça iyimser. Bu nedenle, $ANRX'in tahmini ortalama fiyatının, piyasaya bağlı olarak 2030'da 4.09-4.20$ civarında olması bekleniyor. Aynı sloganda belirtildiği gibi, $ANRX'in maksimum fiyatı 2030 için 4.09$ ile 4.93$ arasında değişiyor.

18 Ara 2021 - 14:28 - Kripto Para


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Popüler Ekonomi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Popüler Ekonomi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Popüler Ekonomi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Popüler Ekonomi değil haberi geçen ajanstır.