Yatırımcı rehberi (8)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları haberimizde...

Talha Alan
Talha Alan Tüm Haberleri

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım4,64-10,25-40,05
Acıpayam Selüloz18,35-10,057,76
Adel Kalemcilik27,32-12,44-18,18
Adese Gayrimenkul0,74-7,50-69,44
Afyon Çimento3,73-8,35-27,01
AGESA Hayat Emeklilik22,183,6429,44
Ak Enerji1,78-12,32-19,46
Akbank7,401,799,50
Akçansa20,46-3,4027,06
Akdeniz Yatırım Hold.1,76-8,81-26,76
Akfen GMYO5,3314,38194,88
Akın Tekstil42,18-1,6332,81
Akiş GMYO1,71-9,52-38,76
Akmerkez GMYO47,70-6,10-22,01
Aksa34,829,29152,05
Aksa Enerji9,60-1,34158,06
Aksigorta9,007,148,31
Aksu Enerji24,729,19227,54
Alarko Carrıer303,90-11,35-16,07
Alarko GMYO31,324,0523,65
Alarko Holding11,32-0,2632,84
Albaraka Türk1,87-3,61-3,61
Alcatel Lucent Teletaş24,92-7,15-15,98
Alkim Kağıt17,19-2,7732,81
Alkim Kimya19,77-3,5640,34
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,34-6,29-8,59
Altınyunus Çeşme60,10-12,2620,30
Anadolu Efes35,1216,1464,41
Anadolu Grubu Holding40,54-9,8755,18
Anadolu Hayat Emek.12,25-3,8552,45
Anadolu Isuzu25,48-1,8541,56
Anadolu Sigorta6,54-4,53-9,42
Anatolia Tanı Ve Biyoteknoloji28,1012,31
Anel Elektrik2,25-13,46-16,16
Arçelik49,56-0,3674,15
ARD Bilişim Teknolojileri7,45-11,9410,33
Arena Bilgisayar12,820,7917,59
Armada Bilgisayar62,05-4,5426,43
Arsan Tekstil5,60-2,7840,49
Arzum Ev Aletleri16,10-7,68-33,37
Aselsan24,620,4936,19
Ata GMYO3,64-7,61-33,94
Atakule GMYO2,73-8,3916,61
Atlantis Yatırım Holding8,003,9043,88
Atlas Yat. Ort.1,26-1,56-26,83
ATP Bilgisayar58,20-10,46
Avrasya GMYO2,270,00-13,34
Avrasya Petrol ve Tur.2,18-3,54-31,88
Avrupa Yatırım Holding6,05-11,030,83
Aydem Enerji6,39-10,75
Ayen Enerji6,05-7,7711,83
Ayes Çelik Hasır Ve Çit23,50-7,77108,34
Aygaz24,802,1474,82
Bagfaş19,3022,15169,55
Bak Ambalaj18,60-10,66-5,95
Balatacılar Balatacılık8,85-3,287,40
Bantaş Ambalaj3,09-13,20-1,17
Banvit83,756,9661,06
Başkent Doğalgaz GMYO12,30-12,14
Baştaş Başkent Çimento10,98-2,57-36,79
Batı Çimento15,19-5,77222,51
Batısöke Çimento2,21-9,80-9,43
Bayrak Taban Sanayi6,79-9,47-36,00
Bera Holding10,34-11,40-49,01
Berkosan Yalıtım8,14-7,60-8,74
Beşiktaş Futbol Yat.4,52-15,0411,88
Beyaz Filo9,01-16,57-10,61
Bilici Yatırım14,77-13,88166,93
Bim Mağazalar77,250,2611,72
Biotrend Çevre ve Enerji5,89-15,62
Birko Mensucat1,00-6,54-9,91
Birleşim Mühendislik8,61-11,69
Birlik Mensucat2,00-10,71-42,20
Bizim Mağazaları13,32-8,33-11,05
BMS Çelik Hasır8,55-0,35
Boğaziçi Beton Sanayi4,37-6,02
Borusan Mannesmann27,50-9,66-1,08
Borusan Yat. Paz.367,30-10,76-19,15
Bosch Fren Sistemleri1.140,00-9,88-7,29
Bossa39,1212,74119,16
Brisa31,10-5,1360,61
Burçelik37,0031,3976,02
Burçelik Vana25,541,67-48,57
Bursa Çimento4,34-6,47-12,81
Carrefoursa40,42-8,88-43,70
Casa Emtia Petrol126,005,1818,87
Ceo Event Medya13,49-1,10109,80
Coca Cola İçecek106,8011,2568,17
Cosmos Yat. Holding9,00-1,5311,66
Credıtwest Faktorıng3,25-17,72-44,63
Çan2 Termik11,35-9,63
Çelebi202,50-9,2310,94
Çelik Halat8,20-6,82-9,87
Çemaş Döküm1,21-4,72-28,93
Çemtaş18,303,8616,48
Çimbeton227,90-6,64-23,14
Çimentaş29,34-8,77-18,86
Çimsa35,10-9,3597,19
Çuhadaroğlu Metal10,12-7,1633,03
Dagi Giyim2,63-10,24-22,79
Dagi Yatırım Holding10,80-8,40-16,28
Dardanel3,012,03-43,47
Datagate Bilgisayar11,93-12,54-25,95
Demısaş Döküm9,01-3,8439,14
Denge Holding1,418,46-53,58
Deniz GMYO2,023,599,66
Derimod7,58-6,30-22,18
Derlüks Yatırım Holding4,63-10,96-47,51
Desa Deri8,50-5,35-12,73
Despec Bilgisayar9,69-2,61-25,80
Deva Holding33,466,2239,08
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,381,0614,90
Diriteks Diriliş Tekstil3,75-6,480,54
Ditaş Doğan25,80-5,7098,37
DO-CO1.319,0011,89109,37
Doğan Burda121,70-11,81442,34
Doğan Holding3,38-2,0312,74
Doğtaş Kelebek Mobilya2,16-7,69-7,25
Doğu Aras Enerji86,90-9,62
Doğusan4,6525,6828,06
Doğuş GMYO9,41-10,0415,18
Doğuş Otomotiv46,32-10,4178,68
Döktaş Dökümcülük35,906,5917,24
Duran Doğan Basım17,80-10,0169,69
Dyo Boya9,53-14,30-15,27
Eczacıbaşı İlaç7,40-1,602,75
Eczacıbaşı Yatırım50,853,4888,90
E-Data Teknoloji16,972,60
Edip Gayrimenkul3,10-9,09-6,63
Ege Endüstri1.915,10-3,3015,03
Ege Gübre248,50-9,2173,22
Ege Profil32,28-9,93-14,25
Ege Seramik15,80-5,2863,52
Egeplast26,187,91-21,38
Ekiz Kimya7,00-6,54-1,82
Elite Naturel Organik Gıda25,22-6,38
Emek Elektrik2,70-12,05-5,44
Eminiş Ambalaj17,55-14,81-52,36
Emlak Konut GMYO2,50-0,4018,22
Enerjisa Enerji14,16-0,4222,81
Enka İnşaat17,927,89154,48
Erbosan127,00-11,87213,16
Ereğli Demir Çelik30,9015,64135,22
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,06-4,67
Ersu Gıda5,23-3,865,87
Escar Turizm Taşımacılık34,223,13
Escort Teknoloji5,64-11,74-14,16
Esenboğa Elektrik28,90-7,0751,90
Etiler Gıda5,558,6139,45
Euro Kapital Yat. Ort.3,852,390,80
Euro Trend Yat. Ort.3,53-5,87-0,23
Euro Yat. Ort.3,36-6,41-24,35
Euro Yatırım Holding2,424,76-14,79
Europap Tezol Kağıt14,60-12,42
Fade Gıda7,10-9,3236,49
Fenerbahçe Futbol30,20-8,432,17
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,58-17,83-12,48
F-M İzmit Piston125,20-10,702,12
Fonet Bilgi Teknolojileri13,66-0,364,83
Ford Otosan269,604,29124,49
Formet Metal Ve Cam1,15-11,54-53,12
Frigo Pak Gıda3,51-11,8135,52
Galata Wind Enerji5,687,98
Galatasaray Sportif3,56-9,87-12,10
Garanti Bankası11,63-0,8514,57
Garanti Faktoring16,6521,9849,60
Garanti Yat. Ort.2,521,20-21,64
Gedik Y. Men. Değ.7,48-4,1026,22
Gediz Ambalaj17,39-10,6829,78
Gelecek Varlık Yönetimi11,90-14,39
Gen İlaç13,943,11
Gentaş3,57-4,55-20,90
Gersan Elektrik5,25-13,37-14,50
Gimat Mağazacılık2,12-8,23
Girişim Elektrik Sanayi17,73-15,49
Global Men. Değ.6,05-3,350,67
Global Yat. Holding2,21-7,14-37,09
Good-Year11,5616,4145,08
Göltaş Çimento43,16-10,085,15
Gözde Girişim8,960,9012,28
GSD Denizcilik3,80-6,4056,05
GSD Holding3,40-2,0235,46
Gübre Fabrik.86,05-0,750,00
Güler Yat. Holding2,58-10,73-25,49
Halk GMYO2,51-7,72-17,65
Hatay Tekstil17,45-13,5327,98
Hedef Girişim2,61-7,123,37
Hedef Holding5,552,97
Hektaş13,96-4,71161,31
HUB Girişim9,22-11,00-49,34
Hürriyet Gzt.1,93-5,85-8,10
ICBC Turkey Bank5,85-4,57-10,00
İdeal Finansal Teknolojiler29,00-11,53115,45
İdealist GMYO1,90-9,52-19,93
İhlas Ev Aletleri1,00-1,96-46,32
İhlas Gayrimenkul0,86-7,53-31,20
İhlas Gazetecilik0,77-4,94-68,74
İhlas Haber Ajansı7,85-6,66
İhlas Holding0,60-1,64-46,56
İhlas Yayın Holding0,71-4,05-37,72
İndeks Bilgisayar8,15-2,0475,42
Info Yatırım5,857,3425,25
İntema93,0012,32133,08
Inveo Yatırım Holding28,96-2,82100,11
İpek Doğal Enerji15,850,8321,18
İskenderun Demir Çelik24,205,77185,27

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

18 Ara 2021 - 11:28 İstanbul- Borsa


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Popüler Ekonomi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Popüler Ekonomi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Popüler Ekonomi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Popüler Ekonomi değil haberi geçen ajanstır.