Yıl başından bu yana hisselerin değişimi (2)

(Devam) Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları haberimizde...

Talha Alan
Talha Alan Tüm Haberleri

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)342.861,2010,0068,64
İş Bankası (B)45.441,00-11,3212,20
İş Bankası (C)7,628,7012,18
İş Bankası (Kur.)550.000,000,0044,74
İş Fin.Kir.3,9112,681,30
İş Girişim9,191,32-51,50
İş GMYO2,61-2,612,76
İş Y. Men. Değ.21,667,9830,50
İş Yat. Ort.3,217,00-4,55
İşbir Holding66,5053,9423,89
İşbir Sentetik Dokuma12,122,28
Işık Plastik5,45-3,20
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,99-1,00-13,16
İttifak Holding1,39-7,95-37,67
İz Hayvancılık Tarım20,861,3615,89
İzmir Demir Çelik2,746,20-17,21
İzmir Fırça7,083,8127,34
Jantsa Jant Sanayi71,507,1272,50
Kafein Yazılım22,820,536,94
Kalekim Kimyevi Maddeler19,071,17
Kaplamin29,48-2,77-12,78
Kardemir (A)9,7111,7463,19
Kardemir (B)9,6412,0982,92
Kardemir (D)10,8916,7288,41
Karel Elektronik12,776,7789,91
Karsan Otomotiv4,26-2,9631,08
Karsu Tekstil9,041,695,73
Kartal Yenilenebilir Enerji15,754,37
Kartonsan64,400,70-31,98
Katmerciler Ekipman1,56-2,50-9,95
Kent Gıda193,106,16-45,70
Kerevitaş Gıda5,12-1,92-22,19
Kervan Gıda13,604,2132,87
Kervansaray Yat. Holding0,63-3,08-50,00
Kiler GMYO2,18-2,24-13,15
Kızılbük GYO29,801,02
Klimasan Klima12,0213,9342,46
Koç Holding33,185,5362,23
Konfrut Gıda4,767,4512,66
Kontrolmatik Teknoloji Enerji71,95-1,84204,87
Konya Çimento1.186,6019,695,01
Konya Kağıt7,83-0,63
Koray GMYO7,264,7663,15
Kordsa Teknik Tekstil37,302,36139,87
Koza Altın139,703,3344,47
Koza Madencilik21,802,4440,74
Körfez GMYO6,611,6913,97
Kristal Kola1,728,18-43,70
Kron Telekomünikasyon41,90-3,1013,74
Kuştur Kuşadası Turizm238,408,1251,56
Kuyas Yatırım4,7128,34104,78
Kütahya Porselen129,3027,01156,29
Kütahya Şeker Fabrikası31,00-13,21
Lider Faktoring4,168,3321,99
Link Bilgisayar31,34-3,27-0,81
Logo Yazılım50,202,5361,21
Lokman Hekim Sağlık13,565,5392,84
Lüks Kadife57,953,30101,82
Makina Takım3,59-4,015,28
Manas Enerji Yönetimi16,10-5,01
Margün Enerji9,931,02
Marka Yatırım Holding3,993,10-37,95
Marmaris Altınyunus279,0034,01151,13
Marshall265,706,54-13,37
Martı GMYO0,991,02-61,23
Martı Otel1,81-3,21-15,02
Matriks Bilgi Dağıtım23,52-3,61
Mavi Giyim80,156,3055,30
Mazhar Zorlu Holding34,548,149,72
Meditera Tıbbi Malzeme40,220,70
Mega Polietilen6,56-6,42-14,36
Menderes Tekstil2,43-0,41-21,36
Mercan Kimya10,561,54
Merit Turizm28,388,74173,96
Merko Gıda5,680,35-34,26
Metemtur Yatırım4,4432,14-45,09
Metro Holding1,15-3,36-38,57
Metro Petrol ve Tesisleri2,450,82-15,22
Metro Yatırım Ortaklığı1,782,22-21,91
Mia Teknoloji30,80-12,50
Migros Ticaret43,001,420,47
Milpa4,323,10-6,09
Mistral GMYO4,551,11-2,69
MLP Sağlık34,102,1071,62
MMC San. Ve Tic. Yat.4,37-22,10-5,00
Mobiltel İletişim Hizmetleri1,742,35
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj9,0920,72-23,29
Mondi Tire Kutsan11,256,3348,03
Nasmed Egepol8,59-6,53
Naturel Enerji40,461,1513,95
Naturelgaz7,97-0,99
Net Holding5,956,6373,47
Netaş Telekom.20,16-2,33-28,21
Niğbaş Niğde Beton12,5855,12-75,81
Nuh Çimento47,64-2,50-0,81
Nurol GMYO8,035,2410,15
Odaş Elektrik1,59-2,45-45,61
Orçay Ortaköy Çay Sanayi19,4025,32
Orge Enerji Elektrik7,122,1554,36
Orma Orman Mahsulleri39,5014,29168,34
Osmanlı Menkul31,9822,154,02
Ostim Endüstriyel Yat1,82-0,55-22,01
Otokar415,50-2,4636,55
Otto Holding26,80-1,83154,51
Oyak Çimento8,302,47-5,47
Oyak Yat. Ort.7,50-0,408,66
Oyak Yatırım Menkul41,9214,22
Oylum Sınai Yatırımlar8,30-0,7276,22
Özak GMYO7,079,1038,63
Özbal Çelik Boru23,32-3,64256,03
Özderici GMYO1,792,29-19,37
Özerden Plastik8,09-1,22-10,11
Pamel Elektrik70,25-0,50229,50
Panora GMYO8,651,5347,34
Papilon Savunma14,88-4,12-34,56
Park Elek.Madencilik6,48-1,6720,67
Parsan36,660,5550,86
PC İletişim ve Medya Hizmetleri13,9110,13
Pegasus104,7012,6440,35
Peker GMYO1,060,95-54,69
Penguen Gıda4,35-7,64-13,86
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım390,3014,79
Pera GMYO1,37-1,44-21,79
Pergamon Dış Ticaret27,301,0448,95
Petkim9,2713,0586,14
Petrokent Turizm5.000,0011,65451,63
Pınar Et Ve Un22,264,021,72
Pınar Su3,841,05-5,52
Pınar Süt21,188,34-6,07
Plastikkart18,85-2,8432,33
Polisan Holding3,22-2,72-16,25
Politeknik Metal526,0028,4829,65
Prizma Press Matbaacılık4,104,33-25,18
QNB Finans Fin. Kir.91,001,22-27,37
QNB Finansbank45,88-4,50-34,78
QUA Granite Hayal Yapı15,114,50
Rainbow Polikarbonat15,91
Ral Yatırım Holding13,77-11,62210,14
Ray Sigorta14,9710,07-3,11
Reysaş GMYO3,890,0019,99
Reysaş Lojistik5,780,8711,71
Rhea Girişim2,093,98-43,82
Rodrigo Tekstil15,116,7110,21
Royal Halı3,356,35-2,62
RTA Laboratuvarları21,96-2,05-27,48
Sabancı Holding14,363,5330,24
Safkar Ege Soğutmacılık7,85-4,85-27,85
Sanel Mühendislik5,351,7156,43
Sanifoam Sünger34,30-5,87152,21
Sanko Pazarlama10,580,4714,16
Saray Matbaacılık4,49-9,48-48,80
Sarkuysan21,224,02143,98
Sasa Polyester47,021,64213,79
Say Yenilenebilir Enerji30,126,06253,94
Sekuro Plastik19,77-0,8041,62
Selçuk Ecza Deposu11,600,87-13,64
Selçuk Gıda5,04-3,081,20
Selva Gıda Sanayi9,38-15,57
Senkron Güvenlik23,70-0,75-9,75
Serve Film Prodüksiyon13,712,39-14,31
Servet GMYO104,000,0032,65
Seyitler Kimya15,61-4,8215,94
Silverline Endüstri5,55-4,15-35,47
Sinpaş GMYO4,14-3,27-0,96
Smartiks Yazılım5,50-2,83-37,92
Sodaş Sodyum Sanayii30,00-6,3713,91
Söktaş2,90-1,36-10,79
Sönmez Filament34,20-8,99-35,70
Sönmez Pamuklu9,51-1,65-35,55
Sumaş Suni Tahta88,605,2973,69
Şeker Fin. Kir.5,22-0,76-18,44
Şekerbank1,20-0,83-20,53
Şişe Cam15,7919,17120,55
Şok Marketler Ticaret15,484,9524,04
T. Halk Bankası5,266,69-5,40
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası24,5013,95-21,12
T.S.K.B.1,58-0,63-9,53
T.Tuborg22,804,4028,59
Tat Gıda12,203,395,52
TAV Havalimanları38,9621,9082,91
Tek-Art Turizm1,43-0,69-29,21
Tekfen Holding23,6820,3944,39
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,520,27-13,16
Temapol Polimer Plastik16,85-3,4946,52
Tetamat Gıda Yatırımları246,10-10,1813,78
TGS Dış Ticaret16,411,3629,11
Tofaş Oto. Fab.91,700,05196,66
Torunlar GMYO4,7215,4021,03
Trabzon Liman41,364,1828,77
Trabzonspor Sportif6,89-7,27182,38
Trend GMYO6,853,47-45,51
TSKB GMYO3,085,84-36,18
Tuğçelik19,130,79136,76
Tukaş8,21-5,63-15,27
Turcas Petrol4,439,11-8,66
Tureks Turizm Taşımacılık15,09-3,21
Turkcell20,00-1,4834,08
Tümosan Motor ve Traktör20,301,7044,28
Tüpraş173,0011,6160,19
Türk Hava Yolları22,2420,0272,27
Türk İlaç Serum12,53-3,32
Türk Prysmian Kablo64,8013,39437,21
Türk Telekom10,700,9435,45
Türk Traktör230,404,9735,23
Türker Proje Gayrimenkul138,502,6722,67
Türkiye Sigorta5,833,00-5,63
Ufuk Yatırım20,00-2,5349,25
Ulaşlar Turizm Yat.3,700,82-12,74
Ulusal Faktoring2,490,00
Ulusoy Elektrik68,3018,7833,01
Ulusoy Un Sanayi7,033,2338,15
Umpaş Holding1,29-50,57
Uşak Seramik1,88-1,05-19,66
Utopya Turizm12,40-27,32-68,04
Uzertaş Boya35,840,56-36,68
Ülker Bisküvi21,661,79-2,95
Ünlü Yatırım Holding5,924,23
Vakıf Fin. Kir.5,8512,0771,65
Vakıf GMYO1,891,07-21,21
Vakıf Yat. Ort.6,112,17-16,98
Vakıflar Bankası4,034,95-14,44
Vakko Tekstil11,103,2677,13
Vanet Gıda6,20-7,05-19,79
VBT Yazılım23,26-0,43
Verusa Holding54,70-3,1921,34
Verusaturk Girisim24,66-4,4288,99
Vestel29,463,6677,64
Vestel Beyaz Eşya7,905,0577,99
Viking Kağıt7,123,19-20,89
Yapı ve Kredi Bank.3,553,2018,45
Yaprak Süt ve Besi Çift.34,384,75-5,00
Yataş13,532,04-4,38
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,21-2,73-27,05
Yeni Gimat GMYO18,895,1862,96
Yeo Teknoloji59,451,54
Yeşil GMYO0,932,20-32,61
Yeşil Yapı1,060,95-42,39
Yeşil Yatırım Holding2,061,98-51,83
Yibitaş İnşaat Malzeme15.698,5029,380,63
Yonga Mobilya25,76-4,10-13,53
Yükselen Çelik6,45-0,9224,15
Yünsa13,641,72-1,81
Ziraat GMYO2,858,37
Zorlu Enerji1,81-1,09-28,43

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

11 Ara 2021 - 14:08 İstanbul- Borsa


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Popüler Ekonomi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Popüler Ekonomi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Popüler Ekonomi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Popüler Ekonomi değil haberi geçen ajanstır.