Alice coin nedir? Alice coin Paribu Box'da

Alice coin nedir? Alice coin Paribu Box'da listeleniyor. Oyun geliştirme şirketi Antler Interactive tarafından yaratılıp geliştirilen My Neighbor Alice , Ocak 2021'de Stream'de yayınlandı ve ilk oynanabilir testini 31 Ağustos'ta gerçekleştirdi. Peki, Alice coin nedir, geleceği nasıl olacak?

haber Merkezi
haber Merkezi Tüm Haberleri

Alice coin nedir? Alice coin Paribu Box'da... Şirket, Komşum Alice için vizyonunun , iki dünyanın en iyilerini birleştirerek blok zincirini milyonlarca oyuncuya tanıtmak olduğunu belirtti – oyun deneyiminin keyfini çıkarmak isteyen normal oyuncular için eğlenceli bir anlatı ve toplamak isteyen oyuncular için bir ekosistem. ve takas edilemeyen jetonların (NFT'ler) ticareti.

ALİCE COİN NEDİR?

ALICE bir oyun içi para birimidir. Ağdaki ana ödeme yöntemi olarak işlev görür ve sanal rekabetçi görevler sırasında kullanıcılara ödüllendirilebilir. ALICE, kullanıcıların yönetim oylama süreçlerine katılmak için ALICE belirteçlerini stake edebilecekleri Topluluk Konseyi adı verilen merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) aracılığıyla kullanıcılara oyun geliştirme kontrolünü vermek için tasarlanmıştır . 

Oyun içi pazarda oyuncular ALICE jetonlarını şu yollarla kazanabilirler:

belirli görevleri tamamlamak 
evler, çitler, bitkiler ve hayvanlar gibi çeşitli eşyaların toplanması ve ticareti 
Arsa satın almak ve inşa etmek için bir avatar kullanma
avatar kıyafetleri veya kozmetik ürünleri satın almak
Kenara oyun oynarken, kullanıcılar, ödünç ya da satın alma borç verir NFTleri oyun pazarında, dijital dosyaların benzersiz tokenised temsillerini. Bu özellikle benzersiz bir özelliktir, çünkü Komşum Alice oyunundaki her öğe bir NFT iken, Arsalar oyuncuların yaşadığı oyun ortamlarıdır. 

Yana Parseller sonlu kaynağı bulunmaktadır , bunların değerini temsil ettikleri varlıkların azlığı ile belirlenir. Arsalar, oyuncuların akıllı sözleşmelerle desteklenen entegre bir borç verme sistemi aracılığıyla onlardan aylık faiz kazanabilmesi anlamında teminat olarak da kullanılabilir. 

Örneğin, bir kullanıcı bir NFT satın aldığında, satın almanın bir yüzdesi, söz konusu NFT ile ilişkili bir teminat havuzuna gidebilir. Kullanıcı daha sonra, tüm NFT'lerin minimum bir değere sahip olmasını ve belirli bir eşiğin altına düşmemesini garanti ederek, kilitli teminata eşdeğer fiyat için sisteme geri satma seçeneğine sahiptir. 

ALICE coin analizi: Teknik görünüm

ALICE tokeni, 15 Mart 2021'de 16.66 dolardan güçlü bir başlangıç ​​yaptı ve aynı gün Binance'de listelenmesini takiben 42.55 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı . 18 Mart 2021'de 19.89$'a ve 28 Mart'ta 18.21$'a kadar daha fazla fiyat zirve yapmasına rağmen, fiyat daha sonra konsolide edildi ve 12 ila 16$ aralığında işlem görmeye başladı. 

ALICE tokenine olan talep, kripto 19.11 dolardan işlem görürken 1 Mayıs 2021'de hafifçe yükseldi, ancak bu güçlü ralli kısa sürdü ve fiyat 23 Mayıs 2021'de 4.36 dolara düştüğünde eğilim tersine döndü. 

Bu noktadan itibaren (23 Mayıs 2021) ALICE, fiyatın 12$'a yükseldiği 25 Temmuz'a kadar 3.0 ila 8.0$ aralığında işlem görüyordu. 

ALICE'ın fiyatı, ilk oynanabilir test sürümünün piyasaya sürüldüğü bu yıl 31 Ağustos'ta hız kazandı ve jetonun aynı gün 19.38 dolara ulaşmasına neden oldu. 

Daha yakın zamanda, ALICE kripto fiyatı 31 Ekim 2021'de 16.29$'a ulaştı . CoinMarketCap'e göre 15 Kasım itibariyle 14.92$ civarında işlem görüyor ve bu ona 343 milyon$'lık bir piyasa değeri veriyor . 

CoinCodex tarafından sağlanan teknik analiz , ALICE ile ilgili kısa vadeli duyarlılığın yükseliş olduğunu ve 23 göstergenin bir düşüşe kıyasla yükseliş sinyali verdiğini gösteriyor.

TradingView verilerine göre günlük basit ve üssel hareketli ortalamalar güçlü alım sinyalleri verirken, bağıl güç endeksi (RSI) 15 Kasım 2021 itibarıyla 55.51'de. 30 veya altındaki bir RSI okuması aşırı satım veya düşük değerli bir durumu gösterir. .

Eşsiz açık dünya oyun deneyimi 

ALICE'ın yükselişi daha genel olarak NFT'lerin yükselişiyle aynı zamana denk geldi, ancak proje aynı zamanda dünyanın her yerindeki kullanıcılar için DeFi özelliklerini orijinal bir açık dünya oyun deneyimiyle birleştirmesi bakımından da benzersiz. 

NFT'lerin uzun vadeli faydası artan ivme ile daha belirgin hale geldikçe, daha derin ve daha dinamik kullanıcı etkileşimi biçimleri yavaş yavaş norm haline geliyor ve bu da ALICE gibi bir inşaatçı oyun belirtecinin gelişmesi için zemin hazırlayabilir.

DappRadar tarafından hazırlanan bir rapora göre, 2021'in ilk çeyreğinde NFT işlem hacmi son çeyreğe göre %2.627 artışla 1.5 milyar dolar oldu.

Komşum Alice, oyun içi varlıklara değer kattığı için birçok yönden blok zinciri oyunlarını popüler hale getiriyor. ALICE sadece bir takas aracı değildir - jetonlar teminat olarak kullanılmak veya Arsa satın almak ve inşa etmek için oyun içinde stake edilebilir. Oyuncular için daha da heyecan verici olan şey, Komşum Alice'in borç verme ve ödünç alma planını NFT'lerden aylık faiz kazanmak için kullanabilmeleridir - tüm bunları yönetişim oylamasına öncelik veren blok zinciri tabanlı bir sistem aracılığıyla birbirleriyle etkileşime girerken ve iletişim kurarken.  

Buna ek olarak, ALICE'ın piyasa fiyatı, Komşum Alice'in 2022 baharında piyasaya sürülmesinden etkilenebilir ve eklenen yeni işlevler projeyi hızlandırabilir. ALICE kripto parası, benimsenme ve kullanım oranı arttıkça değer kazanıyor ve proje, geniş bir DeFi ve blockchain oyuncularını hedeflediğinden, daha yaygın hale gelme potansiyeli artıyor.

ALICE'ın potansiyeli hakkında bir soru sorulduğunda, Invezz'de finansal analist olan Milko Trajcevski, Capital.com'a, çok oyunculu My Neighbor Alice oyununun, etkileşimli oynanışı blok zinciri teknolojisiyle ne kadar iyi bir araya getirdiğinden dolayı kitlesel çekiciliğe sahip olduğunu söyledi.

“Komşum Alice içinde birçok karmaşık ada var ve herkes Arsalar satın alabilir veya geliştirebilir ve kendi yarattıklarıyla doldurabilir. Trajcevski Capital.com'a verdiği demeçte, ALICE oyuncuları katılmaya teşvik ediyor, çünkü token kullanıcıların zaman içinde daha fazla kazanmasını sağlamak için stake edilebilir.
“ALICE jetonu oyun ekosistemine iyileştirmeler getirmeye devam ederse, yıl sonuna kadar 18 dolara ulaşabilir.”

ALICE belirteci için riskler nelerdir? 

NFT'lerin katlanarak büyümesine rağmen, yeni bir alanda faaliyet gösterdiği için ALICE belirteci ile dikkate alınması gereken birçok faktör var. 

Komşum Alice'in kurucuları, oyunlarının geniş bir çekiciliğe sahip olduğunu belirtse de, proje, diğer blockchain tabanlı oyunlardan çok farklı olmadığı anlamında sınırlıdır. 

Komşum Alice, kullanıcıların bir çiftçilik estetiği kullanarak NFT'ler oluşturmasına, ödünç vermesine veya satın almasına olanak tanır, ancak belirtecin daha geniş çapta benimsenmesi için daha net farklılaştırma faktörleri çok önemli olacaktır.

Dahası, kripto para birimleri sık sık değişikliğe tabidir. Bu, son birkaç yılda piyasalarda çeşitli yukarı ve aşağı fiyat hareketlerinin meydana gelmesiyle belirgindir. 

MyNeighborAlice jeton fiyat tahmini: al, sat veya bekle?

ALICE jeton fiyat tahmini açısından, algoritma tabanlı tahmin hizmeti Wallet Investor , pozitif bir ALICE jeton tahmini verir. Wallet Investor, tarihsel verilere dayanarak, fiyatın Kasım 2022'ye kadar 18.364 dolara, Kasım 2024'e 24.341 dolara ve Kasım 2025'e kadar 27.674 dolara yükseldiğini tahmin ediyor.
 Digital Coin Price , MyNeighborAlice token fiyat tahminini destekliyor ve tokenin Kasım 2022'ye kadar 23.62 dolara, Kasım 2025'e kadar %208.82'ye 44.7 dolara ve sonunda Kasım 2028'de 62.8 dolara ulaşmasını bekliyor. 

10 Ara 2021 - 13:02 - Kripto Para


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Popüler Ekonomi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Popüler Ekonomi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Popüler Ekonomi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Popüler Ekonomi değil haberi geçen ajanstır.