Fiyatı 10 doların altında en iyi 11 Metaverse coin listesi

Piyasadaki Metaverse coinlerinin sayısı ile yeni teknoloji sunan kaliteli projeler bulmak zor olabilir. Bu makale, piyasa değerine göre en düşükten en yükseğe sıralanan, birim fiyatı 10 doların altında olan, seçilmiş en iyi 11 Metaverse coine bakıyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

11. VERASITY (VRA) 0.0396 $ (178 MİLYON $)

Verasity, kendisini “Espor ve video eğlencesi için bir protokol ve ürün katmanı platformu” olarak tanımlayan Ethereum tabanlı bir video paylaşım platformudur.

VRA'nın vizyonu, reklamverenler ve video yayıncıları için platformunda reklam gelirini ve etkileşimi artırmaktır. Görüntü Kanıtı protokolünü uygulayarak trafiğin meşru kaynaklardan gelmesini sağlar.

Yazının yazıldığı sırada VRA, 24 saatlik 77 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.0396 dolardan işlem görüyor. VRA için dolaşımdaki arz, 178 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 4.47 milyardır.

VRA'yı KuCoin, Gate.io, Bithumb, Bittrex, Uniswap gibi borsalardan satın almanız mümkün. 

10. REDFOX LABS (RFOX) 0.1568 $ (205 MİLYON $)

RedFOX Labs, Metaverse'i herkes için inşa ediyor. Misyonu, oyunun kullanıcıları için medya ve ödüllere odaklanan sürükleyici metaverse deneyimlerinde lider olmaktır.

RFOX, RedFOX ekosistemini güçlendiren ve bir ödeme şekli olarak hareket eden platformun yerel tokenıdır. Ayrıca, RFOX işlem ücretleri, likidite havuzları ve NFT'ler için kullanılır.

RedFOX'un en iyi özelliklerinden biri, oyun öğelerini ve RedFOX Metaverse formlarını birleştiren tamamen sürükleyici bir keşif alışverişi ve perakende deneyimi olan RFOXVALT'dir.

Yazma sırasında RFOX, 24 saatlik 9 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.1568 dolardan işlem görüyor. RFOX, 205 milyon dolarlık piyasa değeri ile 1,31 milyar dolaşım arzına sahiptir.

RFOX'u KuCoin, Gate.io, Uniswap, Liquid, Bittrex, PancakeSwap gibi borsalardan satın almanız mümkün. 

9. ALIEN WORLDS (TLM) 0.2477 $ (226 MİLYON $)

Alien Worlds, Ethereum, WAX ve Binance Smart Chain'e bağlı merkezi olmayan bir Metaverse'e sahiptir. Şu anda piyasadaki en popüler blockchain tabanlı NFT oyunlarından biri ve geçen ay 200 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

Alien Worlds, oyuncuların uzay aracı kiralamasına ve onları Metaverse'i keşfetmeleri için görevlere göndermesine olanak tanır. Oyuncular 2055 macerasına atılırken Trillium ile karşılaşabilirler. TLM, oyuncuları oyunu gerçek dünya değerine sahip olduğu için oynamaya teşvik eder.

Oyuncular, hepsi ayrı Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonlar (DAO'lar) olan çeşitli gezegenlere seyahat edebilirler. Bu DAO'lar akıllı sözleşmeler aracılığıyla günlük Trillium alır ve oyuncular o gezegenin DAO'sunun bir parçasıysa TLM'nin bir kısmını da alabilirler.

Yazım sırasında TLM, 24 saatlik 147 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.2477 dolardan işlem görüyor. Dolaşımdaki arzı, 226 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 914 milyon TLM'dir.

8. STAR ATLAS (ATLAS) 0.124 $ (268 MİLYON $)

Star Atlas, Solana üzerine inşa edilmiş yeni nesil bir sanal metaverse'dir. Şu anda piyasada en çok beklenen projelerden biri olan bir uzay keşif ve strateji oyunudur.

Star Atlas, uzay temalı bir evrene sahip, blok zinciri tabanlı bir uzay keşfi strateji oyunudur. Oyuncular uzayda kendi evlerinde servetlerini inşa edebilir, çeşitli gezegenleri ve yıldızları keşfedip fethedebilir ve Star Atlas galaksiler arası ekosisteme katılabilirler.

Star Atlas, oyuncuların oyun içinde ve dışında kaynak ticareti yapmalarına olanak tanıyan bir pazaryerine sahiptir. Ayrıca, Star Atlas, ekonomik faaliyet açısından zengin kaynak alanları olan Maden Şehirlerini de içermektedir.

Yazının yazıldığı sırada ATLAS, 24 saatlik 36 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.124 dolardan işlem görüyor. ATLAS'ın 268 milyon dolarlık piyasa değeri ile 2.16 milyar dolaşım arzı var.

ATLAS'ı FTX, Gate.io, Raydium, Serum DEX, MEXC, AscentEx (Bitmax) gibi borsalardan alabilirsiniz.

7. WILDER WORLD (WILD) 4,70 $ (346 MİLYON $)

Wilder World, Unreal Engine 5 ile inşa edilmiş, Ethereum tabanlı, sürükleyici bir 5D Metaverse'dir. Wilder World Metaverse, hala geliştirme aşamasındadır, ancak kullanıcıların çeşitli arabalar, spor ayakkabılar, binalar ve çok daha fazlasını satın almalarına izin verecektir.

Buna ek olarak, Wilder World, gerçekten likit, merkezi olmayan ve topluluk liderliğindeki ilk NFT pazarı olmayı hedefliyor.

WILD, Wilder World ekosisteminin yerel simgesidir ve pazarlarıyla etkileşime girer ve Wilder DAO'yu yönetir.

Yazının yazıldığı sırada WILD, 24 saatlik 19 milyon dolarlık işlem hacmiyle 4.70 dolardan işlem görüyor. Dolaşımdaki arzı 73 milyon, piyasa değeri 346 milyon dolar.

WILD'i KuCoin, Uniswap, Gate.io, MEXC, BitMart, Bitget gibi borsalardan alabilirsiniz.

6. STARLINK (STARL) 0.00004328 $ (429 MİLYON $)

Starlink, merkezi olmayan ilk Metaverse'i yaratmayı hedefliyor. Kendisini merkezi olmayan, topluluğa ait bir sanal proje olarak tanımlıyor. Geniş bir uzay keşif oyunu olan Warp Nexus adlı ilk oyunla, platformu bir oyun fırlatma rampası görevi görecek.

STARL, kullanıcıların Uzay Aracı, Uydular ve Araziler gibi sanal öğeleri satın almalarına, satmalarına ve takas etmelerine olanak tanır.

Aynı zamanda, sahiplerinin STARL'larıyla tekliflere oy vermelerini sağlayan bir yönetim simgesidir.

Yazma sırasında, STARL 0.00004331 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 44 milyon dolardır. STARL için dolaşımdaki arz, 440 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 9,9 trilyonda.

STARL'i Gate.io, Uniswap, OKEx, MEXC, LBank, 0x Protocol, CoinEx, ShibaSwap gibi borsalardan satın alabilirsiniz.


5. CEEK VR (CEEK) 0,6131 $ (456 MİLYON $)

CEEK VR, dijital içerik yaratıcılarını hayranlarıyla buluşturarak müzik akışı ve yayıncılığının geleceği olmayı hedefliyor.

CEEK'in Universal Music Group ile yaptığı yakın tarihli ortaklık anlaşması, onlara Neyo, Sting, Kay Perry, Lady Gaga ve çok daha fazlası gibi en iyi sanatçıların canlı performanslarını yayınlama hakkı veriyor.

CEEK, CEEK VR platformunun yerel ERC-20 belirtecidir. CEEK ekosistemi, sanatçılar ve etiketler için özel paralar oluşturmak, çeşitli dijital ürünler oluşturmak, sosyal medyada bağlantı paylaşmak, onay için içerik düzenlemek ve daha fazlası dahil olmak üzere token kazanmanın birçok yolunu sunar.

Yazma sırasında CEEK, 24 saatlik 32 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.6461 dolardan işlem görüyor. Dolaşımdaki arzı, 480 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 743 milyon CEEK'tir.

CEEK'i Gate.io, MEXC, PancakeSwap, Bancor Network, ProBit Global, ApeSwap (BSC), LATOKEN gibi borsalardan satın alabilirsiniz.

4. BLOKTOPIA (BLOK) – 0.07878 $ (662 MİLYON $)

Bloktopia, 21 katlı bir gökdelene sahip sanal bir metaverse dünyasıdır. Kullanıcılar, her biri farklı deneyimler sunan çeşitli gökdelen seviyelerini keşfedebilir. Oyuncular emlak sahipliği, reklam geliri, oyna-kazan oyunları ve çok daha fazlası yoluyla gelir elde edecekler.

Resmi web sitesine göre:

“Bloktopia, kullanıcıları tek bir sürükleyici ve ilgi çekici ortamda bir araya getirerek kripto topluluğu için benzeri görülmemiş bir VR deneyimi sağlayacak.”

Yazma sırasında Bloktopia, 24 saatlik 36 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.07878 dolardan işlem görüyor. BLOK için dolaşımdaki arz, 662 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 8.34 milyardır.

BLOK'u KuCoin, Gate.io, OKEx, QuickSwap, Bitrue, Bitmark, DODO Polygon'dan satın alabilirsiniz.

3. UFO GAMING (UFO) – 0.00002648 $ (682 MİLYON $)

UFO Gaming, geleneksel oyunları blok zinciri teknolojisiyle bir araya getirmeyi amaçlayan ve aynı zamanda oyuncuların bir Play-to-play modeliyle ödüller kazanmalarını sağlayan merkezi olmayan bir oyun platformudur.

Resmi web sitesine göre:

“UFO Gaming, geleneksel oyun şirketleriyle onları blok zincirine entegre etmek ve yeni blok zinciri oyun özellikleri geliştirmek için işbirliği yapacak.”

UFO Gaming, Dark Metaverse'lerinde kullanılan yerel para birimi olan UFO yardımcı programı belirtecine sahiptir. Dark Metaverse'deki her gezegen benzersiz bir oyun seti sunacak ve oyuncuların Decentraland ve The Sandbox'ın kurduğuna benzer şekilde NFT'ler aracılığıyla arazi parçaları satın almalarına izin verecek.

Yazma sırasında, UFO Gaming, 24 saatlik 21 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.00002648 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 682 milyon dolar olan 25,7 trilyon UFO coin var.

UFO'yu Uniswap, Gate.io, MEXC, LBank, 0x Protocol, ShibaSwap gibi borsalardan satın alabilrsiniz.

2. THE SANDBOX (SAND) 5.17 $ (4.7 MİLYAR $)

Sandbox açık ara bu listedeki en iyi projelerden biri. Decentraland'a benzer bir 3D Metaverse'e sahiptir, farkı The Sandbox'ın tarayıcı içi deneyim yerine bir masaüstü uygulamasına sahip olmasıdır.

29 Kasım'da piyasaya sürülen Alpha ile The Sandbox evreni Minecraft'a benziyor ancak daha kaliteli ve daha fazla RPG mekaniğine sahip.

Yazma sırasında SAND, 24 saatlik 1,181 milyar dolarlık işlem hacmiyle 5,17 dolardan işlem görüyor. Dolaşımdaki arzı 913 milyon, piyasa değeri ise 4.73 milyar dolar.

SAND'ı Binance, KuCoin, Huobi Global, Gate.io, Bithumb, FTX, Crypto.com gibi borsalardan alabilirsiniz.

1. DECENTRALAND (MANA) – 3,70 $ (6.8 MİLYAR $)

Decentraland, piyasadaki önde gelen Metaverse projelerinden biridir .Oyuncuların arazi satın almalarına ve sanal evreni keşfetmelerine olanak tanıyan 3D blok zinciri tabanlı bir metaverse evrenidir. Kumarhaneler, Konserler, Galeriler ve çok daha fazlası gibi çeşitli deneyimler mevcuttur.

Şubat 2020'de başlatılan Decentraland, kriptoda en uzun süredir devam eden 3D Metaverse projesidir. Decentraland'e yaklaşan diğer tek proje The Sandbox.

Herkes resmi web sitesini ziyaret ederek ve MetaMask kullanarak Decentraland'a göz atabilir.

Yazının yazıldığı sırada MANA, 24 saatlik 1,11 milyar dolarlık işlem hacmiyle 3,70 dolardan işlem görüyor. Mana'nın dolaşımdaki arzı 1,82 milyar, piyasa değeri 6.8 milyar dolar.

MANA'yı Binance, Coinbase Exchange, KuCoin, Huobi Global, Binance.US, FTX, Crypto.com, Kraken gibi borsalardan satın alabilirsiniz.

08 Ara 2021 - 17:05 - Kripto Para


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Popüler Ekonomi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Popüler Ekonomi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Popüler Ekonomi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Popüler Ekonomi değil haberi geçen ajanstır.