BTT coin yorum 2022: BTT coin geleceği var mı 2021?

BitTorrent coin yorumları: BitTorrent (BTT) coin geleceği var mı? BitTorrent coin iyi bir yatırım mı? BitTorrent, kullanıcılar tarafından torrent ürünlerini indirmek için kullanılan çevrimiçi bir dosya paylaşım platformudur. BitTorrent'in dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcısı ve aylık 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı var

haber Merkezi
haber Merkezi Tüm Haberleri

BitTorrent coin yorumları: BitTorrent (BTT) coin geleceği var mı? BitTorrent coin iyi bir yatırım mı? BitTorrent platformu, eşler arası bir ağ kullanılarak depolanan içeriği indirmek için kullanılır. Resmi açıklamaya göre BitTorrent şu anda dünyanın “en büyük merkezi olmayan P2P iletişim protokolü” konumunda.

BTT COİN YORUM 2022

Kripto para birimleri, yüksek getirileri nedeniyle macera seven yatırımcıların favorisi haline geldi. Kripto para birimi, içerdiği risk oldukça yüksek olsa da kısa vadede kazançlı getiriler sunar. Bu da kripto piyasasında binlerce kripto paranın ortaya çıkmasına neden oldu. Birçok yatırımcı hala kripto segmentinde 'Bitcoin' dışında bir kripto para birimi olmadığını düşünüyor. Ancak yakın geçmişte ortaya çıkan ve yatırımcılarına yoğun bir şekilde geri dönen birçok başka kripto var. Böyle bir isim, çok kısa sürede popüler hale gelen “BitTorrent” (BTT). BitTorrent Coin fiyatı ve fiyat tahmini hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin

BitTorrent Simgesi (BTT) nedir?

BitTorrent Token (BTT), BitTorrent Inc. tarafından başlatılan bir TRON TRC-10 kripto para birimidir. Hizmet sağlayıcılar ve BitTorrent müşterileri arasında bir işlem mekanizması olarak hareket etmeyi amaçlar. TRON ve BitTorrent'in birleşik blok zinciri teknolojisi ile BTT, token kitlesel kabulünü artırmayı başardı. Sonuç olarak, BTT ağı 100 milyonun üzerinde kullanıcı kazanmayı başardı.

BTT ağı, TRON ile birlikte, engelsiz bir merkezi olmayan internet vizyonunu paylaştı. Bu vizyon, içerik oluşturucuların ve sağlayıcıların, aracılardan veya aracılardan herhangi bir kesinti olmaksızın bağlantı kurmalarını ve doğrudan BTT jetonları kazanmalarını sağlar.

BTT belirteci ile ilgili olarak, kripto, daha hızlı indirme hızları elde etmek için bir ödeme olarak kullanılabilir. Öte yandan, tüccarlar ve yatırımcılar, jetonu tutarken daha fazla kar elde etmek için BTT jetonlarını çeşitli kripto platformlarında stake edebilirler.

BitTorrent (BTT) Teknik Verileri
Yirmi yıl sonra BTT, ekosistemine daha fazla teknoloji eklemeye devam ediyor. Özellikle BitTorrent, 'DLive Protocol' olarak adlandırılan dünyanın ilk merkezi olmayan Canlı Akış Protokolünü tanıttı. Yeniliklerin ışığında, 30 Ekim 2021'de BitTorrent, BitTorrent Zinciri (BTTC) test ağının lansmanını duyurdu. BTTC, sektördeki ilk heterojen çapraz zincir birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

Bu amaçla, BitTorrent sisteminin nasıl çalıştığına ilişkin bazı teknik yönergelere bir göz atalım.

Geleneksel dosya depolama sistemlerindeki sorunu çözmek için BitTorrent (BTT), ilk ölçeklenebilir merkezi olmayan depolama sistemi olacak BitTorrent Dosya Sistemi (BTFS 2.0) olarak bilinen başka bir DApp'i barındırdı.
BitTorrent, değerini bir yardımcı program, teknoloji ve teknik kapasiteden çıkarır. BitTorrent yazılımında tüm dosya paylaşım ve indirme işlemleri yürütülür. Aynı şekilde, tüm işlemler TRON blok zincirine kaydedilir. 
TRON ağı, bir talepte bulunanın bir sağlayıcı ile eşleştirildiği her zaman için bir ödeme kanalı oluşturur. TRON, ödemeler bir araya getirildikten ve gruplar halinde tamamlandıktan sonra işlemleri düzeltir ve günlüğe kaydeder.
BitTorrent, merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için akıllı sözleşmeler kullanır ve ayrıca hıza yardımcı olur.
TRON ağı, Delegated Proof of Stake protokolü ile güvence altına alınmıştır. PoS, TRX'i stake ederken sistemdeki geri dönüşleri önlemek için geliştirildi.

BitTorrent (BTT) Mevcut Piyasa Durumu
BTT, günümüzde en agresif kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. CoinMarketCap'e göre BTT fiyatı 0,0041 dolar. Özellikle, BTT son 24 saatte neredeyse +%2'lik bir artış oranı kaydetmeyi başardı. Bu nedenle BTT'nin itibarı sadece TRON ağı içinde değil, tüm kripto ağı içinde yükseliyor.

Piyasa konumu açısından, BTT'nin piyasa değeri, 24 saatlik işlem hacmi 543.320.772$ ile neredeyse 2.702.856,645$'dır. Sonuç olarak, kripto, CoinMarketCap'teki en iyi 100 kripto para biriminden biri olarak yer alıyor. Tüm bu başarılarla birlikte BTT'nin yıllar içinde teknolojisini geliştirme konusunda çok yol kat ettiğini söyleyebiliriz.

Artık BTT kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, BTT'nin bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Bunu öğrenmek için şimdiden heyecanlanıyorsanız gelin ve birlikte bu BTT fiyat analizi ve fiyat tahmini makalesine göz atalım .

BitTorrent (BTT) Fiyat Analizi 2021
Şimdiye kadar BTT, düşüş piyasasının vahşi oynaklığına karşı piyasa konumunu iyi koruyor. Küresel yatırımcıları BTT'nin bu yıl yükselebileceği ve karlı bir kripto olabileceğine ikna etmek yeterli mi?

İlk olarak Temmuz 2001'de piyasaya sürüldü, daha sonra Temmuz 2018'de blockchain platformu TRON'un kurucusu Justin Sun tarafından satın alındı. Satın almanın ardından Tron Vakfı, Bitcoin'in muazzam popülaritesinden faydalanmak için aynı adı "BitTorrent" olan bir madeni para başlattı. BitTorrent platformu. BitTorrent (BTT), içerik oluşturucuların izleyicileriyle bağlantı kurmasına, bir aracı olmadan dijital para birimi kazanmasına ve harcamasına olanak tanır. (Kaynak: www.coinbase.com ) . Bu, BitTorrent eşler arası ağı TRON blok zincirine bağlayarak yapılır.

BitTorrent ( BTT ) , çok daha fazla ilgiyi hak eden ve sadece yıldız getirileri nedeniyle değil, habersiz bir belirteçtir. Adı, dünyanın en popüler eşler arası dosya paylaşım ağıdır ve şu anda kendi kripto para birimine sahiptir. Ve son atmış Bitcoin 'in ( BTC -1.58% ) aynı dönemde 1.200% bir kazanç ile son 12 ay içinde% 350 geri.  

BitTorrent ağı, Bitcoin ağından çok daha tartışmalı olduğu için üstün performans çarpıcı. Peki yatırımcıların BTT'yi sağa sola satın almalarına neden olan nedir? 

Harika bir yazılım
BitTorrent protokolü aracılığıyla kullanıcılar, dünyanın herhangi bir yerinde videolar, resimler, filmler, TV şovları ve benzerleri gibi dijital içeriği yükleyebilir ve indirebilir. 2001 yılında kuruldu ve 2018 yılında merkezi olmayan web blok zinciri Tron'un sahibi olan vakıf tarafından satın alındı . Başlangıcından bu yana BitTorrent, telif hakkıyla korunan içerikle doluydu (ve hala çoğunlukla içeriyor) ve dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilerin incelemesiyle karşı karşıya kaldı. 2011 yılında, yalnızca ABD'de BitTorrent kullanıcılarına karşı 200.000'den fazla telif hakkı ihlali davası açıldı.

Ama bu sayı zamanla düştü. Bunun nedeni, kullanıcıların içerik indirmeyi durdurması değil, şirketlerin mahkemede kazanmanın neredeyse imkansız olduğunu görmesidir. Hiçbir merkezi sunucu BitTorrent yazılımını barındırmaz; bilgisayarı veya dizüstü bilgisayarı olan herkes protokole bağlanabilir ve içerik yükleyebilir veya indirebilir. Bu nedenle, kişilerin yasal gizlilik haklarını ihlal etme riski taşıyan müdahaleci aramalar yapmadan korumalı içeriği indirdiklerini kanıtlamak kolay değil.

BitTorrent kullanıcılarının kümülatif sayısı dünya çapında 2 milyarı aşarak, onu dünyanın 1 numaralı merkezi olmayan uygulaması haline getirdi . Bir yan notta, düzenleyicilerin Bitcoin gibi diğer eşler arası protokolleri kapatmasının neden neredeyse imkansız olduğunu da gösteriyor. 

Ana akım şirketler ve kripto geliştiricileri bile BitTorrent'i destekliyor. BitTorrent platformunun önemli destekçileri arasında video oyun şirketi Activision Blizzard ve Cardano'yu başlatan Ethereum kurucu ortakları Vitalik Buterin ve Charles Hoskinson yer alıyor . 

Daha da vahşi bir belirteç
BTT ve Tron'daki geliştiriciler, geniş korsan armadasından (veya kullanıcı tabanından) para kazanmanın oldukça akıllı bir yolunu buldular. Sadece perspektif için, dünyadaki piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, yaklaşık 76 milyon cüzdan kullanıcısına sahiptir. Bu arada BTT için bu sayı 200 milyonu aşıyor.

Benimseme rakamları çok büyük çünkü kullanıcıların indirme hızlarını artırmak için BTT (geliştiricilere geri döner) harcaması gerekiyor. Herhangi bir para harcamadan indirme hızları %50 daha yavaştır. Bu aynı zamanda geleneksel hizmet olarak yazılım şirketlerine göre ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. BitTorrent yalnızca kullanıcılar BTT harcadıklarında gelir toplamakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla kullanıcı daha hızlı indirme satın alabilmek için jetonu satın aldıkça yatırımcılar BTT'lerinin zaman içinde değer kazanacağına güvenebilirler. Büyüme, çığır açmaktan başka bir şey olmadı. 2019'da BitTorrent'in yalnızca yaklaşık 170 milyon kullanıcısı vardı. BitTorrent  coin yorum 2022: BitTorrent coin geleceği var mı? BitTorrent coin iyi bir yatırım mı?

BTT çok fazla potansiyele sahip bir token ve piyasa değeri 2,4 milyar dolar ile hala oldukça düşük. Ancak, BTT'ye sahip olmakla ilgili yasa dışı hiçbir şey olmamasına rağmen, onu destekleyen işin oldukça tartışmalı olduğunu ve yine de düzenleyici engellerle karşılaşabileceğini unutmayın. Bu nedenle , kalbi zayıf olanlar veya fikri mülkiyet yasaları hakkında daha muhafazakar görüşlere sahip olanlar için bir yatırım değil. BitTorrent  coin yorum 2022: BitTorrent coin geleceği var mı? BitTorrent coin iyi bir yatırım mı?

06 Ara 2021 - 15:49 - Kripto Para


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Popüler Ekonomi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Popüler Ekonomi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Popüler Ekonomi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Popüler Ekonomi değil haberi geçen ajanstır.