Nabox token nedir? Nabox coin yorum ve geleceği 2021? Nabox Wallet hakkında detaylar...

Nabox token nedir? Nabox coin yorum ve geleceği 2021? Nabox Wallet hakkında detaylar... Nabox, Web3 için oluşturulmuş zincirler arası bir DeFi cüzdanıdır. Nabox ile varlıklarınızı Ethereum, BSC, Polygon, OKExChain, Heco, Harmony, NULS ve Nerve blok zincirlerinde hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

haber Merkezi
haber Merkezi Tüm Haberleri

Nabox token nedir? Nabox coin yorum ve geleceği 2021? Nabox Wallet hakkında detaylar... Nabox bugünkü fiyatı ₺0,003957 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺114.496.422 TRY. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2874, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 1.000.000.000.000 NABOX coin.

NABOX TOKEN NEDİR?

Nabox, Web3 için oluşturulmuş zincirler arası bir DeFi cüzdanıdır. Nabox ile varlıklarınızı Ethereum, BSC, Polygon, OKExChain, Heco, Harmony, NULS ve Nerve blok zincirlerinde hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Blok zincirinin vizyonu her zaman projelerin engelsiz etkileşime girmesi olmuştur. Ancak, her biri hakimiyet için yarışan sayısız farklı zincir ile sektörde parçalanma görmeye başlıyoruz. Nabox ile kullanıcılar, dijital varlıklarını bir düğmeye tıklayarak zincirler arasında kullanabilirler. Bununla, Ethereum Layer 2 altyapısına daha yakın entegrasyonlarına izin vererek, yüksek performanslı blok zincirlerinin etkinleştiricisi olmayı umuyoruz.

  • Web 3.0 için Merkezi Olmayan Tanımlayıcıya sahip Çapraz Zincirli DeFi Cüzdan
  • Çok Zincirli Cüzdan | DApp Gezgini | Zincirler Arası İşlemler
  • İkinci katman Çapraz Zincir: Farklı zincirler arasında kolay takas için tek tıkla çapraz zincir
  • Çoklu Protokollerle Uyumlu: Metamask, Wallet Connect ve çeşitli DApp'lerle çalışır
  • Çoklu Zincirleri Destekler: ETH/BSC/Heco/NULS/Sinir vb. genelinde dijital varlık yönetimini destekler
  • Kullanıcı tabanı: Mevcut aktif kullanıcılar: 40.000+

Nabox Eklentisi Nasıl Kullanılır
Kurulum

​ Google Store'dan Nabox'ı arayın ve eklentiyi Chrome tarayıcıya ekleyin.

Nasıl kullanılır

Nabox'ı aç

Yeni bir hesap oluştur:

Harf ve rakamlardan oluşan 8-20 haneli bir şifre belirleyin ve ardından “Şifre Belirle”ye tıklayın.

Mevcut bir hesabı içe aktar

Özel anahtarınızı yapıştırın ve şifrenizi girin. Hesabınızı Nabox'a aktarmak için "İçe Aktar" düğmesini tıklayın.

**Not:**Şifreniz Nabox'taki tüm adresler için geçerlidir.Lütfen özel anahtarınızı yedeklediğinizden emin olun.

Hesap kurulumu

Bir takma ad ekleyebileceğiniz, özel anahtarınızı yedekleyebileceğiniz veya birden fazla hesabınız varsa kaldırabileceğiniz hesabınızı ayarlamak için "Hesap"a tıklayın.

Hesabınıza bir ad verin

Hesap ayarları sayfasına girin ve düzenle düğmesine tıklayın, hesabınız için bir takma ad belirleyebilirsiniz.

Özel anahtarınızı yedekleyin

Hesap ayarları sayfasında, “Özel Anahtar Yedekleme” seçeneğine tıklayın, şifrenizi girin ve ardından “Onayla” seçeneğine tıklayın. Ardından, güvenli bir şekilde saklamak için özel anahtarınızı kopyalayabilirsiniz.

Hesabınızı kaldırın

Birden fazla hesabınız varsa, hesapları kaldırmayı seçebilirsiniz.

Görünümü genişlet

Nabox'ı çalıştırırken, görünümü genişleterek tarayıcınızda açabilirsiniz.

Nabox'ı Kilitle

Nabox'ın otomatik kilitleme işlevi vardır. Belirli bir süre işlem yapılmadığında veya tarayıcı kapatıldıktan sonra, Nabox otomatik olarak kilitlenecektir. Ayrıca aktif olarak kilitlemeyi de seçebilirsiniz.

Kilitledikten sonra, tekrar kilidini açmak için doğru şifreyi girmeniz gerekecektir.

Hesap değiştir

Birden fazla hesabınız olduğunda, bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi, Ayarlar ikonuna tıkladıktan sonra seçim yaparak "Hesap2"den "Hesap"a geçiş yapabilirsiniz.

hesap ekle

Nabox'ta birden fazla hesabınız olabilir. Yeni hesaplar oluşturabilir veya mevcut hesapları içe aktarabilirsiniz.

Yeni bir hesap oluşturma

Hesap oluşturma sayfasına girmek için Ayarlar simgesine ve "Hesap oluştur" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Daha sonra hesap adını ayarlayabilir ve “Oluştur”a tıklayabilirsiniz.

Hesap oluşturulduktan sonra, hesap ayarları sayfasına gideceksiniz. Yeni oluşturulan hesabı seçebileceğiniz ana sayfaya dönmek için geri düğmesine tıklayın.

Bir hesabı içe aktar

Ayarlar simgesine tıklayın ve “Hesabı içe aktar”ı seçin. Özel anahtarınızı kopyalayın ve “İçe Aktar”a tıklayın.

Şu anda eklenti yalnızca özel anahtar içe aktarmayı desteklemektedir.

şifrenizi sıfırlayın

Ayarlar bölümünde hesap şifresini sıfırlayabilirsiniz.

Şifre sıfırlama sayfasına girmek için ayarlar penceresinde “Şifreyi sıfırla”ya tıklayın. Mevcut şifreyi girin, ardından yeni şifreyi girin ve onaylayın. Şifreyi sıfırlamak için "Onayla"ya tıklayın ve Nabox kilitli duruma girecektir. Nabox'ın kilidini açmak için yeni şifreyi girin.

Diğerleri

Ayarlarda dil seçenekleri, destek ve eklenti sürümü bulunmaktadır.

​Ağ seçin

Nabox şu anda altı zinciri desteklemektedir: Ethereum, BSC, Heco, OKExChain, NULS ve NERVE. Anahtarlama için iki ağ mevcuttur: Mainnet ve Testnet.

​Varlıklara genel bakış

Nabox, altı zincirdeki varlıkları sayar ve her bir zincirdeki cari hesabın toplam varlıklarını ve oranlarını görüntüleyebilirsiniz.

Zincir seçenekleri

Ethereum, başlatıldığında varsayılan olarak seçilir ve zincirleri gereksinimlerinize göre değiştirebilirsiniz. (Tekrarlanan işlemlerden kaçınmak için görünüm genişletilebilir)

Cüzdan yönetimi

M-cüzdan adresini veya QR kodunu kopyalayın.

Zincir seçildikten sonra zincir adres bilgisi görüntülenir. Kopyalanacak adrese tıklayın ve QR kodunu görüntülemek için adresin sağındaki QR kod simgesine tıklayın.

varlık listesi

Varlık ayrıntılarını ve varlık işlem kayıtlarını görüntülemek için "Varlıklar"a tıklayabilirsiniz.

İşlem kayıtları

Kullanıcı, ana sayfada adresin tüm işlem kayıtlarını görüntüleyebilir veya tek bir varlığın işlem kayıtlarını görüntülemek için varlık detayları sayfasına girebilir.

Öğe ekle

Eklenti varsayılan olarak beş zincirin ana varlıklarını gösterir ve kullanıcıların diğer varlıkları manuel olarak eklemesi gerekir.

Ethereum, BSC ve Heco zincir ağlarında, kullanıcıların ilgili zincir ağının sözleşme adresindeki varlıkları araması ve ilgilenilen varlıkları varlık listesine eklemesi gerekir.

NerveNetwork'te kullanıcılar varlık sembolünü girerek arama yapabilir ve ilgilenilen varlığı varlık listesine ekleyebilir.

NULS ağında, kullanıcılar varlık sembolü veya sözleşme adresine göre arama yapabilir ve işlem listesine ilgilenilen varlıkları ekleyebilir. Bir varlığı takip etmeyi bırakmanız gerekiyorsa, varlık yönetimi sayfasına gidin, varlığın işaretini kaldırın ve onayla düğmesine tıklayın.

işlemler

Aktar

Aktarım için iki durum vardır: zincir üzerinde ve zincirler arası.

NerveNetwork ile zincirler arası transferler sağlanır.

Ethereum ağından aktarım yapmak için aktarım için yalnızca bir Ethereum adresi ve Sinir adresi ekleyebilirsiniz. Diğer adreslerin girilmesi bir hataya neden olacak ve eklenti, girilen adrese göre ağı ve varlık listesini otomatik olarak tanımlayacaktır.
BSC ağından aktarım yapmak için, aktarım için yalnızca bir BSC adresi ve Sinir adresi ekleyebilirsiniz. Diğer adreslerin girilmesi bir hataya neden olacak ve eklenti, girilen adrese göre ağı ve varlık listesini otomatik olarak tanımlayacaktır.
Heco ağından aktarım yapmak için, aktarım için yalnızca bir Heco adresi ve Sinir adresi ekleyebilirsiniz. Diğer adreslerin girilmesi bir hataya neden olacak ve eklenti, girilen adrese göre ağı ve varlık listesini otomatik olarak tanımlayacaktır.
NULS ağından aktarım yapmak için, aktarım için yalnızca bir NULS adresi veya Sinir adresi ekleyebilirsiniz. Diğer adreslerin girilmesi bir hataya neden olacak ve eklenti, girilen adrese göre ağı ve varlık listesini otomatik olarak tanımlayacaktır.
Sinir ağından transfer yapmak için bir NULS adresi, Sinir adresi ve Ethernet adresi girebilirsiniz. Adres NULS veya Nerve ağından olduğunda, eklenti ağını otomatik olarak tanımlayacaktır. Adres Ethereum ağından ise, kullanıcının ağı manuel olarak seçmesi gerekir.
Not: Heterojen çapraz zincirler söz konusu olduğunda, üç işlem ücreti seçeneği sunulur.

Çapraz Zincir

Çapraz zincir sayfasına girmek için "çapraz zincir"e tıklayın.

Hedef zinciri seçin> zincirler arası varlığı seçin> Gerekli miktarı girin> zincirler arası işlemi onaylayın.

İşlem tamamlandıktan sonra varlığı hedef adresten görüntüleyebilirsiniz.

Not: Sinir kullanırken N çapraz zincir transferi için bir köprü olarak etwork, hizmetin ücretini ödemek için yeterli NVT belirteçleri olması gerekir .

Nabox ile uygulamayı kullanma

Nabox'ı uygulama üzerinden bağlayabilir ve istediğiniz hesabı seçtikten sonra onayı onaylayabilirsiniz.

Ayrıca Nabox aracılığıyla uygulamadan bağlantıyı kesebilirsiniz.

# Nabox

01 Ara 2021 - 19:42 - Kripto Para


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Popüler Ekonomi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Popüler Ekonomi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Popüler Ekonomi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Popüler Ekonomi değil haberi geçen ajanstır.