Reklamı Kapat

SYS coin nedir? SYS coin yorum ve geleceği! Syscoin coin hakkında merak edilenler

SYS coin nedir? SYS coin yorum ve geleceği! Syscoin Platformu, son teknoloji uygulamaları tek bir ağda desteklemek için endüstride kanıtlanmış teknolojiyi birleştirmek için oluşturulmuş eksiksiz bir Katman-1 ve Katman-2 blok zinciri çözümüdür. Syscoin coin hakkında merak edilenler

Ramazan   Karakılıç
Ramazan Karakılıç Tüm Haberleri

Syscoin bugünkü fiyatı ₺9,52 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1.855.066.645 TRY. Anlık CoinMarketCap sıralaması #162, piyasa değeri ₺5.933.838.039 TRY. Dolaşımdaki arz 623.173.874 SYS coin ve maksimum seviyede. 

SYS COİN NEDİR?

Syscoin Platformu, son teknoloji uygulamaları tek bir ağda desteklemek için endüstride kanıtlanmış teknolojiyi birleştirmek için oluşturulmuş eksiksiz bir Katman-1 ve Katman-2 blok zinciri çözümüdür. Projenin amacı, blok zinciri deneyimini dönüştüren ve en iyi Bitcoin ve Ethereum'u birleştiren bir protokol oluşturmaktır. Bitcoin birleştirme madenciliği yoluyla Syscoin, Bitcoin'in İş Kanıtı güvenliğini ve merkezsizleştirmeyi işlevsel ve ölçeklenebilir bir çözüme dönüştürüyor.

Syscoin'in Katman-1 özellikleri, neredeyse anında ağ işlemlerini deneyimlemek için tescilli Z-DAG teknolojisini, ultra düşük işlem ücretlerini, taproot'u ve bir simge platformunu ve Bitcoin'in gelişmekte olan Katman-2 gelişmeleriyle uyumluluğu içerir. Syscoin'in token platformu şu anda özel noter API'si, Fungible Tokens, NFT'ler ve Fraksiyonelleştirilmiş NFT'ler içeriyor.

Syscoin Platformunda, bir ana düğüm ağı, ölçeklenebilir bir hizmet katmanı ve ChainLocks aracılığıyla ek güvenlik sağlar. Syscoin Platformu üzerine inşa etmek, Ethereum'un en iyisini alan ve daha büyük ve daha karmaşık programları ultra düşük ücretlerle kolaylaştırmak için işlem gücünü genişleten Ağla Geliştirilmiş Akıllı Sözleşmelere (NEVM) gelecekteki erişimin kilidini açar.

SYS COİN YORUM

Kripto para birimleri, ana akım ticaret üzerinde muazzam bir etki yaratmaya hazırlanıyor. Hiçbiri, çevrimiçi perakende için merkezi olmayan bir platformdan daha azını hedefleyen Syscoin'den daha fazlası değil. Başka bir deyişle, Syscoin bir sonraki Amazon veya Walmart olabilir.

Bu perakende satış mağazaları, tekelci taktikleri ve soğukkanlı emek uygulamaları nedeniyle giderek daha yüksek sesle eleştiri topladı. Ancak aynı zamanda, temsil ettikleri merkezi e-ticaret modeline alternatif, aynı yüksek hız, düşük fiyat ve üstün kolaylık kombinasyonunu karşılayabilecek hiçbir alternatif yok gibi görünüyor.

Bununla birlikte, Syscoin aracıları tamamen ortadan kaldırma hedefinde başarılı olursa, insanların sanal para birimini blok zinciri ağı üzerinden birbirleriyle doğrudan ticaret yapmalarına izin verirse, kapsayıcı, adil bir pazar yeri ortaya çıkabilir.

Bu gerçekten ezber bozan bir şey olabilir ve bu yüzden bu Syscoin fiyat tahmini makalesini size sunmaya karar verdik!

Bu senaryo ne kadar uygulanabilir? Syscoin gerçekten göreve hazır mı? Bu platformun kökenleri ve tarihi nelerdir ve gelecekteki beklentileri nelerdir? Yatırımcı olarak, bu gelecek vaat eden girişimi biraz düşünmeli misiniz? Açık konuşmak gerekirse, önümüzdeki birkaç yıl içinde hissesi ne kadar artacak?

Syscoin Tarihsel Fiyat Analizi

2014 yılında piyasaya sürülen Syscoin , blok zinciri çoğunluğuna atlayan ilk kripto para birimlerinden biridir. Bununla birlikte, neredeyse üç yıl boyunca, 2017 yılına kadar, token başına bir sent fiyatıyla düşük piyasa değeri olan bir altcoin olarak kaldı. Diğer altcoinler gibi, 2017'den 2018'e kadar sürekli bir boğa koşusu geçirdi ve 2018'in Ocak ayında neredeyse dolar işaretine dokundu. Bu arada Syscoin yukarıda tartışılan bir dizi yeniliği tanıttı ve sonunda fiyat düşerken, fiyat düşüşte kaldı. 4-10 kuruş aralığında.

Syscoin Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri
Fiyat tahmini, dikkatli bir tarihsel analiz ve bu analizin gelecekte makul bir şekilde tahmin edilmesini gerektirir. Geçmişteki performansın gelecekteki başarının garantisi olmadığı doğrudur.

Aynı zamanda, sözler yerine getiriliyorsa, hedeflere beklentilere göre ulaşılıyorsa ve sürekli olarak yeni ve yenilikçi hedefler belirleniyorsa, parlak ve pembe bir geleceğe dair makul bir tahmin yapılabilir. Tüm bunlar, beklentileri aşağıda yaklaşık olarak verilen Syscoin için geçerlidir:

Syscoin Fiyat Tahmini 2021
Syscoin bu yıl boyunca büyümeye ve yenilik yapmaya devam edecek.

Tahmin ve algoritmik analize göre, 1 Syscoin jetonunun (SYS) fiyatı 2021'de potansiyel olarak 0.131 civarında olabilir.

Syscoin Fiyat Tahmini 2022
Yeni ve geliştirilmiş bir arayüz ve toplumda blok zincirinin yaygın bir şekilde nüfuz etmesi ile Syscoin, mevcut rotasına devam etmeye hazırlanıyor.

Tahmin ve algoritmik analize göre, 1 Syscoin jetonunun (SYS) fiyatı 2022'de potansiyel olarak 0.135 $ civarında olabilir.

Syscoin Fiyat Tahmini 2025
Gittikçe daha fazla insan onu günlük işleri için kullanacağından, Syscoin muhtemelen bu yıl bir dönüm noktasına ulaşacak.

Tahmin ve algoritmik analize göre, 1 Syscoin jetonunun (SYS) fiyatı 2025'te potansiyel olarak 0.210 dolar civarında olabilir.

Syscoin  İyi Bir Yatırım mı?
Birçok madeni para durgunlaşmış ve hatta kış uykusuna yatmış olsa da, Syscoin sessizce hedefler belirliyor, beklentileri karşılıyor ve vaatlerini yerine getiriyor. Kendi kuşağının altında gerçek yeniliklerle parlak bir ekip (aşağıya bakınız) tarafından desteklenmektedir. ZDAG protokolü gibi özelliklerle, yüksek hız ve sağlam güvenlikten oluşan blok zinciri kutsal kâsesine ulaşmak için çarpıcı bir mesafede bile olabilir.

Rakipler (Neo, Origin veya BitBay gibi) sahadayken, Syscoin'in çok yönlü Ethereum köprüsü ile yakın gelecekte Amazon pazarının gerçekten merkezi olmayan bir versiyonunu sunan ilk kişi olacağını hayal etmek zor değil. . Gidebildiği kadarıyla, parlak bir geleceği var.

Bununla birlikte, merkezi olmayan pazarların dezavantajları da vardır. En bariz olanı, düzenleme eksikliğidir. Syscoin platformunun uyuşturucu ve silah gibi yasa dışı maddelerin satışını nasıl engelleyebileceği belli değil. Silahlar gibi bazı maddeler bir yargı bölgesinde yasal, diğerinde yasa dışıdır. Merkezi olmayan bir pazar bu tür sorunlarla nasıl başa çıkacak?

Uyum büyük bir baş ağrısı olacak. Ancak, uygulanabilir bir çözüme ulaşılması imkansız değildir. Syscoin, ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olduğu konusunda ısrarlı bir şekilde ısrar ediyor.

Ne de olsa, çevrimiçi perakende ilk ortaya çıktığında, yargı ve düzenleme konusunda kıyaslanamaz bir kafa karışıklığı içindeydi. Bu tür kafa karışıklığı zamanla ortadan kalktı ve Amazon, eBay ve diğer devler gezegendeki en büyük şirketler haline geldi.

Syscoin Nasıl Satın Alınır
Syscoin, Binance , Bittrex, Coinswitch ve diğerleri gibi çeşitli borsalarda mevcuttur . Halihazırda bitcoin'iniz varsa, Syscoin'i değiştirmek için bitcoin cüzdanınızı kullanabilirsiniz. Borsada bir hesap oluşturun, kimliğinizi doğrulayın ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı kullanarak hesabınızı güvenceye alın. Şimdi hesaba para yatırın ve para göründüğünde, bunları istediğiniz miktarda Syscoin ile değiştirin.

Syscoin Hakkında Daha Fazla Bilgi
2014 yılında bir Bitcoin çatalı olarak piyasaya sürülen Syscoin, Bitcoin ile birleştirilebilir ve bu da ona güvenli bir temel sağlar. Aynı zamanda, Syscoin daha hızlı ve çok daha ölçeklenebilir, Bitcoin için 20'den daha azına kıyasla saniyede 60000'den fazla işlem (TPS) elde ediyor.

Syscoin, Vitalik Buterin'in "blockchain üçlemi" olarak adlandırdığı şeyi gerçekten çözmüş görünüyor: ademi merkeziyetçilik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik erdemleri arasında birinin yalnızca ikisini seçip üçüncüsünden vazgeçebileceği gerçeği.

Konvansiyonel kredi kartları , kuşkusuz, birincisi pahasına son ikisini seçer (VISA gibi şirketler tarafından kontrol edilirler), tanım gereği merkezi olmayan altcoinler ise son ikisinden birini veya diğerini seçer.

Syscoin, ana Syscoin katmanının üzerine inşa edilmiş bir iş kanıtı konsensüs mekanizması olan son derece hızlı Z-DAG protokolü ile Gordian Düğümünü kesiyor.

Sağlam bir e-ticaret platformuna ek olarak Syscoin 4.0, Ethereum ile hızlı ve güvenli iki yönlü bir köprü kurarak ERC-20 jetonlarıyla birlikte çalışabilir hale getirdi. Bu şekilde, Ethereum geliştiricileri Syscoin özelliklerinden yararlanabilir ve bunun tersi de geçerlidir.

Ethereum işlemleri, Bitcoin'inkiler gibi nispeten yavaştır, ancak kullanıcılar, ağ üzerinden hızlı bir şekilde token miktarlarını işlemek için Syscoin'in yüksek verimini harekete geçirebilir; Benzer şekilde, Syscoin kullanıcıları akıllı sözleşmeler gibi Ethereum özelliklerini kullanabilir. Zamanla, geliştiriciler gerektiğinde diğer ağlar arasında köprüler kurabilecek ve bu da platformu çok daha güçlü hale getirecek.

Syscoin ayrıca, kullanıcıların şifrelenmiş dijital sertifikaları (ünvanlar, garantiler, lisanslar vb.) yayınlamak ve doğrulamak için kriptografiyi kullanmalarını sağlayan bir dijital kimlik doğrulama hizmeti sunar.

Syscoin rakipsiz değildir. Origin ve Bitbay gibi diğer platformlar da merkezi olmayan e-ticaret protokolleri sunmayı hedefliyor. Yatırımcılar, Syscoin'in uzun vadeli beklentilerini değerlendirirken bu rakipleri dikkate almak akıllıca olacaktır.

Takım
Syscoin, platformun kurucu ortağı ve lider çekirdek geliştiricisi Jag Sidhu tarafından yönetiliyor. Yazılım geliştirmede 20 yıldan fazla deneyime sahip makine öğrenimi ve yapay zeka konusunda uzmandır. Pazarlama ekibi, bir dApps geliştiricisi olan Andres Cortes ve diğer geliştiricilerden oluşan bir ekipten oluşur.

Çözüm
Özetle, Syscoin, gelecekteki büyüme için muazzam bir potansiyele sahip gelecek vaat eden bir platformdur. Oldukça yavaş bir başlangıçtan sonra, kapasite artırıyor ve yol boyunca çok sayıda yenilikçi özellik getirdi. Hatta yüksek hız ile birlikte yüksek düzeyde güvenlik elde ettiğini iddia ediyor.

Bu yolda devam ederse, herkesin katılabileceği, gerçekten kapsayıcı ve merkezi olmayan bir pazar yeri (blockchain Amazon) sunabileceği bir gelecek öngörmek mantıklıdır. Ancak engeller devam ediyor. En bariz olanı, elbette, genel olarak blok zinciri teknolojisini kullanan düzenleme sorunudur. Gerçekten merkezi olmayan bir pazar, düzenleyicilerin hedefine mi gelecek?

Örneğin Amazon, iyi tanımlanmış bir yasal çerçeve altında faaliyet gösteren bir şirkettir. Sitesinde meydana gelen tüm hukuka aykırılıklardan sorumlu tutulmamakla birlikte, aynı zamanda bazı aksiyonlar alarak bunları en iyi şekilde engellemekle yükümlüdür.

Syscoin için de benzer bir yasal çerçeve olacak mı (ya da olgunlaştığında)? Yoksa Syscoin, suçlular ve şaibeli mal satıcıları için bir sığınak olan gölgelerde mi çalışmak zorunda kalacak?

Bunu zaman gösterecek, ancak bu konuda erken karamsar olmak için hiçbir neden yok. Blockchain, hükümetler tarafından bile her gün ana akım kabul görüyor, bu nedenle projeyi ilk günlerinde kapatmak yerine aydınlanmış ve ilerici bir görüşe sahip olmayı umabiliriz.

29 Kas 2021 - 11:54 - Kripto Para


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Popüler Ekonomi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Popüler Ekonomi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Popüler Ekonomi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Popüler Ekonomi değil haberi geçen ajanstır.